side

IT Corporate tilaus

Tilaajana saat vapaan käyttöoikeuden jatkuvasti päivitettävään teknisten artikkelien kokoelmaan, analyytikkoraportteihin, tapaustutkimuksiin, verkkoseminaareihin ja ratkaisuraportteihin.

Jotta voisimme tarjota käyttöoikeudet tähän ilmaiseen palveluun, voimme jakaa työyhteystietojasi yrityksille, joiden sisältöä olet katsonut tällä sivustolla. Osana tilaustasi pidämme sinut ajan tasalla uusista teknologiatutkimuksista ja -analyyseista viikoittaisilla uutiskirjeillämme.

Tietoa meistä

Voit lisätä omaa sisältöäsi teknologiaresurssien kokoelmaamme verkossa, napsauttamalla tästä. . .

Euroopan johtoryhmä

Gerry Rhoades-Brown

Managing Director

gerry.rhoadesbrown@headleymedia.com

Freya Ward

International Account Director

freya.ward@headleymedia.com

Christian Hoelscher

VP Sales DACH

christian.hoelscher@headleymedia.com

Matt Newman

Senior Account Manager

matt.newman@headleymedia.com

Maddie Penfold

Senior Account Manager

maddie.penfold@headleymedia.com

Laura Harwood

Senior Account Manager

laura.harwood@headleymedia.com

Will Pownall

Account Manager

will.pownall@headleymedia.com